![]() 2,7 kW
GWH09AVCXB
1 199,25 € Vybrať výkon | ![]() 3,5 kW
GWH12AVCXD
1 292,73 € Vybrať výkon | ![]() 5,3 kW
GWH18AVDXE
1 832,70 € Vybrať výkon | ![]() 7,1 kW
GWH24AVEXF
2 150,04 € ✓ Zvolený výkon | |
|---|---|---|---|---|
| Pre miestnosť | do 25 m² | do 40 m² | do 60 m² | do 75 m² |
| Chladiaci výkon | 2,70 kW | 3,50 kW | 5,30 kW | 7,10 kW |
| Vykurovací výkon | 3,00 kW | 3,80 kW | 5,60 kW | 8,50 kW |
| Hluk vnútornej | 19 dB | 19 dB | 23 dB | 35 dB |
| Hluk vonkajšej | 50 dB | 53 dB | 59 dB | 60 dB |
| SEER / SCOP | 8,3 / 4,6 | 8,5 / 4,6 | 8,5 / 4,6 | 8,5 / 4,6 |
| Energetická trieda | A+++ / A++ | A+++ / A++ | A+++ / A++ | A+++ / A++ |
| UVC + Cold Plasma | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| WiFi ovládanie | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| Sklad | Skladom | Skladom | Skladom | Skladom |
| Produktivita | 7,1 kW chladenie · 8,5 kW kúrenie |
| Zdroj | 220–240 V · 50 Hz |
| Menovitá spotreba energie | 2,2 kW |
| Energetická účinnosť | A+++ / A++ |
| Faktor sezónneho výkonu systému (chladenie) | 8,5 |
| Faktor sezónneho výkonu systému (kúrenie) | 4,6 |
| Vzduchová kapacita | 1 200 m³/hod |
| Úroveň hluku (vnútorná jednotka) | 35 dB |
| Úroveň hluku (vonkajšia jednotka) | 60 dB |
| Veľkosť vnútornej jednotky (šírka / výška / hĺbka) | 1 110 × 347 × 257 mm |
| Veľkosť vonkajšej jednotky (šírka / výška / hĺbka) | 958 × 660 × 402 mm |
| Hmotnosť vnútornej jednotky | 17,5 kg |
| Hmotnosť vonkajšej jednotky | 42,5 kg |
| Vzdialenosť medzi skrutkami vonkajšej jednotky | 630 × 410 mm |
| Typ kompresora | DC Inverter |
| Odvlhčovanie | Áno · Humidity Control |
| Rozsah prevádzkových teplôt na chladenie: | −15 °C až +50 °C |
| Rozsah prevádzkových teplôt na kúrenia: | −25 °C až +30 °C |
| Objem nabíjania plynu | 1,4 kg |
| Typ chladiva | R-32 (ozónu neškodný) |
| Priemer plynového potrubia | 5/8" (15,88 mm) |
| Priemer kvapalinového potrubia | 1/4" (6,35 mm) |
| Maximálna dĺžka medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou | 30 m |
| Maximálny výškový rozdiel medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou | 20 m |
Nenašli ste odpoveď? Napíšte nám alebo zavolajte +421 944 472 523. Bežne odpovedáme do 30 minút.
Kontaktovať odborníkaNajčastejšie dokupované spolu s touto klimatizáciou. Ak si objednávate aj montáž, materiál vám nainštalujeme.