| Materiál | Meď (Cu) · 99,9 % čistota |
| Priemer / rozmer | 1/4" (6,35 mm vonkajší priemer) |
| Dĺžka / dĺžka kotúča | Kotúč 25 m · predaj iba po 25 m |
| Hrúbka izolácie | 9 mm (penová izolácia) |
| Maximálna záťaž / použitie | Plyn (low-pressure side) |
| Kompatibilita | Single-split + multi-split klimatizácie · tepelné čerpadlá |
| Záruka | 5 rokov |
| Krajina pôvodu | EÚ |
Nenašli ste odpoveď? Napíšte nám alebo zavolajte +421 944 472 523. Bežne odpovedáme do 30 minút.
Kontaktovať odborníkaNajčastejšie dokupované spolu s touto klimatizáciou. Ak si objednávate aj montáž, materiál vám nainštalujeme.