![]() 2,7 kW
GWH09ACC
945,87 € Vybrať výkon | ![]() 3,5 kW
GWH12ACC
1 017,21 € ✓ Zvolený výkon | ![]() 5,3 kW
GWH18ACDXF
1 661,73 € Vybrať výkon | ![]() 7,1 kW
GWH24ACE
1 905,27 € Vybrať výkon | |
|---|---|---|---|---|
| Pre miestnosť | do 25 m² | do 40 m² | do 60 m² | do 75 m² |
| Chladiaci výkon | 2,70 kW | 3,50 kW | 5,30 kW | 7,10 kW |
| Vykurovací výkon | 3,00 kW | 3,80 kW | 5,60 kW | 7,80 kW |
| Hluk vnútornej | 25 dB | 25 dB | 31 dB | 35 dB |
| Hluk vonkajšej | 50 dB | 52 dB | 57 dB | 59 dB |
| SEER / SCOP | 7,5 / 4,2 | 7,1 / 4,1 | 7,6 / 4,3 | 7,0 / 4,2 |
| Energetická trieda | A++ / A+ | A++ / A+ | A++ / A+ | A++ / A+ |
| UVC + Cold Plasma | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| WiFi ovládanie | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| Sklad | Skladom | Skladom | Skladom | Skladom |
| Produktivita | 3,5 kW chladenie · 3,8 kW kúrenie |
| Zdroj | 220–240 V · 50 Hz |
| Menovitá spotreba energie | 1,0 kW |
| Energetická účinnosť | A++ / A+ |
| Faktor sezónneho výkonu systému (chladenie) | 7,1 |
| Faktor sezónneho výkonu systému (kúrenie) | 4,1 |
| Vzduchová kapacita | 700 m³/hod |
| Úroveň hluku (vnútorná jednotka) | 25 dB |
| Úroveň hluku (vonkajšia jednotka) | 52 dB |
| Veľkosť vnútornej jednotky (šírka / výška / hĺbka) | 889 × 294 × 212 mm |
| Veľkosť vonkajšej jednotky (šírka / výška / hĺbka) | 732 × 555 × 330 mm |
| Hmotnosť vnútornej jednotky | 11 kg |
| Hmotnosť vonkajšej jednotky | 24,5 kg |
| Vzdialenosť medzi skrutkami vonkajšej jednotky | 480 × 305 mm |
| Typ kompresora | DC Inverter |
| Odvlhčovanie | Áno · až 1,2 l/h |
| Rozsah prevádzkových teplôt na chladenie: | −15 °C až +50 °C |
| Rozsah prevádzkových teplôt na kúrenia: | −25 °C až +30 °C |
| Objem nabíjania plynu | 0,57 kg |
| Typ chladiva | R-32 (ozónu neškodný) |
| Priemer plynového potrubia | 3/8" (9,52 mm) |
| Priemer kvapalinového potrubia | 1/4" (6,35 mm) |
| Maximálna dĺžka medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou | 15 m |
| Maximálny výškový rozdiel medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou | 10 m |
Nenašli ste odpoveď? Napíšte nám alebo zavolajte +421 944 472 523. Bežne odpovedáme do 30 minút.
Kontaktovať odborníkaNajčastejšie dokupované spolu s touto klimatizáciou. Ak si objednávate aj montáž, materiál vám nainštalujeme.