![]() 3,5 kW
GUD35T
2 066,40 € Vybrať výkon | ![]() 5,0 kW
GUD50T
2 146,35 € Vybrať výkon | ![]() 7,0 kW
GUD71T
2 873,28 € Vybrať výkon | ![]() 8,5 kW
GUD85T
3 257,04 € ✓ Zvolený výkon | |
|---|---|---|---|---|
| Pre miestnosť | do 30 m² | do 45 m² | do 60 m² | do 75 m² |
| Chladiaci výkon | 3,50 kW | 5,00 kW | 7,00 kW | 8,50 kW |
| Vykurovací výkon | 3,80 kW | 5,80 kW | 8,00 kW | 9,50 kW |
| Hluk vnútornej | 36 dB | 38 dB | 40 dB | 42 dB |
| Hluk vonkajšej | 52 dB | 54 dB | 56 dB | 57 dB |
| SEER / SCOP | 6,5 / 4,1 | 6,3 / 4,1 | 6,1 / 4,0 | 6,0 / 3,9 |
| Energetická trieda | A++ / A+ | A++ / A+ | A++ / A+ | A++ / A+ |
| UVC + Cold Plasma | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| WiFi ovládanie | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| Sklad | Skladom | Skladom | Skladom | Skladom |
| Produktivita | 8,5 kW chladenie · 9,5 kW kúrenie |
| Zdroj | 230 V · 1 fáza |
| Menovitá spotreba energie | 2,65 kW |
| Energetická účinnosť | A++ / A+ |
| Faktor sezónneho výkonu systému (chladenie) | 6,0 |
| Faktor sezónneho výkonu systému (kúrenie) | 3,9 |
| Vzduchová kapacita | 1 300 m³/hod |
| Úroveň hluku (vnútorná jednotka) | 42 dB |
| Úroveň hluku (vonkajšia jednotka) | 57 dB |
| Veľkosť vnútornej jednotky (šírka / výška / hĺbka) | 840 × 240 × 840 mm |
| Veľkosť vonkajšej jednotky (šírka / výška / hĺbka) | 900 × 850 × 320 mm |
| Hmotnosť vnútornej jednotky | 26 kg |
| Hmotnosť vonkajšej jednotky | 64 kg |
| Vzdialenosť medzi skrutkami vonkajšej jednotky | – |
| Typ kompresora | DC Inverter · twin rotary |
| Odvlhčovanie | Áno · automatický |
| Rozsah prevádzkových teplôt na chladenie: | −15 °C až +50 °C |
| Rozsah prevádzkových teplôt na kúrenia: | −15 °C až +24 °C |
| Objem nabíjania plynu | 2,0 kg |
| Typ chladiva | R-32 (ozónu neškodný) |
| Priemer plynového potrubia | 5/8" (15,88 mm) |
| Priemer kvapalinového potrubia | 3/8" (9,52 mm) |
| Maximálna dĺžka medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou | 50 m |
| Maximálny výškový rozdiel medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou | 25 m |
Nenašli ste odpoveď? Napíšte nám alebo zavolajte +421 944 472 523. Bežne odpovedáme do 30 minút.
Kontaktovať odborníkaNajčastejšie dokupované spolu s touto klimatizáciou. Ak si objednávate aj montáž, materiál vám nainštalujeme.