![]() 3,5 kW
GUD35PS
1 950,78 € ✓ Zvolený výkon | ![]() 5,0 kW
GUD50PS
2 114,37 € Vybrať výkon | ![]() 7,0 kW
GUD71PS
2 617,44 € Vybrať výkon | ![]() 8,5 kW
GUD85PS
3 018,42 € Vybrať výkon | |
|---|---|---|---|---|
| Pre miestnosť | do 30 m² | do 45 m² | do 60 m² | do 75 m² |
| Chladiaci výkon | 3,50 kW | 5,00 kW | 7,00 kW | 8,50 kW |
| Vykurovací výkon | 3,80 kW | 5,80 kW | 8,00 kW | 9,50 kW |
| Hluk vnútornej | 32 dB | 34 dB | 36 dB | 38 dB |
| Hluk vonkajšej | 52 dB | 54 dB | 56 dB | 57 dB |
| SEER / SCOP | 6,4 / 4,0 | 6,2 / 4,0 | 6,0 / 3,9 | 5,9 / 3,8 |
| Energetická trieda | A++ / A+ | A++ / A+ | A++ / A+ | A++ / A+ |
| UVC + Cold Plasma | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| WiFi ovládanie | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| Sklad | Skladom | Skladom | Skladom | Skladom |
| Produktivita | 3,5 kW chladenie · 3,8 kW kúrenie |
| Zdroj | 230 V · 1 fáza |
| Menovitá spotreba energie | 1,1 kW |
| Energetická účinnosť | A++ / A+ |
| Faktor sezónneho výkonu systému (chladenie) | 6,4 |
| Faktor sezónneho výkonu systému (kúrenie) | 4,0 |
| Vzduchová kapacita | 650 m³/hod |
| Úroveň hluku (vnútorná jednotka) | 32 dB |
| Úroveň hluku (vonkajšia jednotka) | 52 dB |
| Veľkosť vnútornej jednotky (šírka / výška / hĺbka) | 900 × 200 × 450 mm |
| Veľkosť vonkajšej jednotky (šírka / výška / hĺbka) | 770 × 555 × 300 mm |
| Hmotnosť vnútornej jednotky | 23 kg |
| Hmotnosť vonkajšej jednotky | 36 kg |
| Vzdialenosť medzi skrutkami vonkajšej jednotky | – |
| Typ kompresora | DC Inverter · twin rotary |
| Odvlhčovanie | Áno · automatický |
| Rozsah prevádzkových teplôt na chladenie: | −15 °C až +50 °C |
| Rozsah prevádzkových teplôt na kúrenia: | −15 °C až +24 °C |
| Objem nabíjania plynu | 1,1 kg |
| Typ chladiva | R-32 (ozónu neškodný) |
| Priemer plynového potrubia | 3/8" (9,52 mm) |
| Priemer kvapalinového potrubia | 1/4" (6,35 mm) |
| Maximálna dĺžka medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou | 30 m |
| Maximálny výškový rozdiel medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou | 20 m |
Nenašli ste odpoveď? Napíšte nám alebo zavolajte +421 944 472 523. Bežne odpovedáme do 30 minút.
Kontaktovať odborníkaNajčastejšie dokupované spolu s touto klimatizáciou. Ak si objednávate aj montáž, materiál vám nainštalujeme.