![]() 2,5 kW
AR60F09
1 200,48 € Vybrať výkon | ![]() 3,5 kW
AR60F12
1 334,55 € ✓ Zvolený výkon | ![]() 5,0 kW
AR60F18
2 054,10 € Vybrať výkon | ![]() 6,5 kW
AR60F24
2 712,15 € Vybrať výkon | |
|---|---|---|---|---|
| Pre miestnosť | do 22 m² | do 35 m² | do 55 m² | do 80 m² |
| Chladiaci výkon | 2,50 kW | 3,50 kW | 5,00 kW | 6,50 kW |
| Vykurovací výkon | 3,20 kW | 4,00 kW | 6,00 kW | 7,40 kW |
| Hluk vnútornej | 16 dB | 16 dB | 25 dB | 27 dB |
| Hluk vonkajšej | 45 dB | 46 dB | 51 dB | 54 dB |
| SEER / SCOP | 7,9 / 4,6 | 7,6 / 4,6 | 7,2 / 4,1 | 7,0 / 4,3 |
| Energetická trieda | A++ / A++ | A++ / A++ | A++ / A+ | A++ / A+ |
| UVC + Cold Plasma | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| WiFi ovládanie | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| Sklad | Skladom | Skladom | Skladom | Skladom |
| Produktivita | 3,5 kW chladenie · 4,0 kW kúrenie |
| Zdroj | 220–240 V · 50 Hz |
| Menovitá spotreba energie | 0,99 kW |
| Energetická účinnosť | A++ / A++ |
| Faktor sezónneho výkonu systému (chladenie) | 7,6 |
| Faktor sezónneho výkonu systému (kúrenie) | 4,6 |
| Vzduchová kapacita | 786 m³/hod |
| Úroveň hluku (vnútorná jednotka) | 16–40 dB |
| Úroveň hluku (vonkajšia jednotka) | 46 dB |
| Veľkosť vnútornej jednotky (šírka / výška / hĺbka) | 889 × 299 × 215 mm |
| Veľkosť vonkajšej jednotky (šírka / výška / hĺbka) | 710 × 540 × 220 mm |
| Hmotnosť vnútornej jednotky | 9,9 kg |
| Hmotnosť vonkajšej jednotky | 24 kg |
| Vzdialenosť medzi skrutkami vonkajšej jednotky | 500 × 280 mm |
| Typ kompresora | Digital Inverter Boost · Twin Rotary |
| Odvlhčovanie | Áno · Dry Comfort 1,5 l/h |
| Rozsah prevádzkových teplôt na chladenie: | −10 °C až +46 °C |
| Rozsah prevádzkových teplôt na kúrenia: | −15 °C až +24 °C |
| Objem nabíjania plynu | 0,7 kg |
| Typ chladiva | R-32 (GWP 675) |
| Priemer plynového potrubia | 3/8" (9,52 mm) |
| Priemer kvapalinového potrubia | 1/4" (6,35 mm) |
| Maximálna dĺžka medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou | 15 m |
| Maximálny výškový rozdiel medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou | 8 m |
Nenašli ste odpoveď? Napíšte nám alebo zavolajte +421 944 472 523. Bežne odpovedáme do 30 minút.
Kontaktovať odborníkaNajčastejšie dokupované spolu s touto klimatizáciou. Ak si objednávate aj montáž, materiál vám nainštalujeme.