![]() 2,0 kW
AR70F07 Black
1 403,43 € Vybrať výkon | ![]() 2,5 kW
AR70F09 Black
1 505,52 € ✓ Zvolený výkon | ![]() 3,5 kW
AR70F12 Black
1 672,80 € Vybrať výkon | |
|---|---|---|---|
| Pre miestnosť | do 18 m² | do 25 m² | do 35 m² |
| Chladiaci výkon | 2,00 kW | 2,50 kW | 3,50 kW |
| Vykurovací výkon | 2,20 kW | 3,20 kW | 4,00 kW |
| Hluk vnútornej | 16 dB | 16 dB | 16 dB |
| Hluk vonkajšej | 45 dB | 45 dB | 46 dB |
| SEER / SCOP | 9,0 / 4,8 | 8,8 / 4,8 | 8,6 / 4,8 |
| Energetická trieda | A+++ / A++ | A+++ / A++ | A+++ / A++ |
| UVC + Cold Plasma | ✓ | ✓ | ✓ |
| WiFi ovládanie | ✓ | ✓ | ✓ |
| Sklad | Skladom | Skladom | Skladom |
| Produktivita | 2,5 kW chladenie · 3,2 kW kúrenie |
| Zdroj | 220–240 V · 50 Hz |
| Menovitá spotreba energie | 0,57 kW |
| Energetická účinnosť | A+++ / A++ |
| Faktor sezónneho výkonu systému (chladenie) | 8,8 |
| Faktor sezónneho výkonu systému (kúrenie) | 4,8 |
| Vzduchová kapacita | 570 m³/hod |
| Úroveň hluku (vnútorná jednotka) | 16–38 dB |
| Úroveň hluku (vonkajšia jednotka) | 45 dB |
| Veľkosť vnútornej jednotky (šírka / výška / hĺbka) | 889 × 299 × 215 mm |
| Veľkosť vonkajšej jednotky (šírka / výška / hĺbka) | 790 × 548 × 285 mm |
| Hmotnosť vnútornej jednotky | 9,9 kg |
| Hmotnosť vonkajšej jednotky | 30,7 kg |
| Vzdialenosť medzi skrutkami vonkajšej jednotky | 500 × 280 mm |
| Typ kompresora | Twin Rotary · Digital Inverter Boost |
| Odvlhčovanie | Áno · Dry Comfort 1,0 l/h |
| Rozsah prevádzkových teplôt na chladenie: | −10 °C až +46 °C |
| Rozsah prevádzkových teplôt na kúrenia: | −15 °C až +24 °C |
| Objem nabíjania plynu | 0,95 kg |
| Typ chladiva | R-32 (GWP 675) |
| Priemer plynového potrubia | 3/8" (9,52 mm) |
| Priemer kvapalinového potrubia | 1/4" (6,35 mm) |
| Maximálna dĺžka medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou | 20 m |
| Maximálny výškový rozdiel medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou | 10 m |
Nenašli ste odpoveď? Napíšte nám alebo zavolajte +421 944 472 523. Bežne odpovedáme do 30 minút.
Kontaktovať odborníkaNajčastejšie dokupované spolu s touto klimatizáciou. Ak si objednávate aj montáž, materiál vám nainštalujeme.