![]() 10,0 kW
GUD100PHS
4 200,45 € Vybrať výkon | ![]() 12,1 kW
GUD125PHS
4 553,46 € Vybrať výkon | ![]() 13,4 kW
GUD140PHS
5 007,33 € Vybrať výkon | ![]() 16,0 kW
GUD160PHS
5 634,63 € ✓ Zvolený výkon | |
|---|---|---|---|---|
| Pre miestnosť | 75–90 m² | 90–110 m² | 110–140 m² | nad 140 m² |
| Chladiaci výkon | 10,00 kW | 12,10 kW | 13,40 kW | 16,00 kW |
| Vykurovací výkon | 11,20 kW | 13,50 kW | 15,00 kW | 18,00 kW |
| Hluk vnútornej | 40 dB | 42 dB | 44 dB | 46 dB |
| Hluk vonkajšej | 58 dB | 59 dB | 60 dB | 61 dB |
| SEER / SCOP | 5,8 / 3,7 | 5,7 / 3,7 | 5,6 / 3,7 | 5,5 / 3,6 |
| Energetická trieda | A++ / A+ | A++ / A+ | A+ / A+ | A+ / A+ |
| UVC + Cold Plasma | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| WiFi ovládanie | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| Sklad | Skladom | Skladom | Skladom | Skladom |
| Produktivita | 16,0 kW chladenie · 18,0 kW kúrenie |
| Zdroj | 400 V · 3 fázy |
| Menovitá spotreba energie | 5,00 kW |
| Energetická účinnosť | A+ / A+ |
| Faktor sezónneho výkonu systému (chladenie) | 5,5 |
| Faktor sezónneho výkonu systému (kúrenie) | 3,6 |
| Vzduchová kapacita | 2 800 m³/hod |
| Úroveň hluku (vnútorná jednotka) | 46 dB |
| Úroveň hluku (vonkajšia jednotka) | 61 dB |
| Veľkosť vnútornej jednotky (šírka / výška / hĺbka) | 1 400 × 260 × 700 mm |
| Veľkosť vonkajšej jednotky (šírka / výška / hĺbka) | 900 × 1 350 × 340 mm |
| Hmotnosť vnútornej jednotky | 55 kg |
| Hmotnosť vonkajšej jednotky | 108 kg |
| Vzdialenosť medzi skrutkami vonkajšej jednotky | – |
| Typ kompresora | DC Inverter · twin rotary |
| Odvlhčovanie | Áno · automatický |
| Rozsah prevádzkových teplôt na chladenie: | −15 °C až +50 °C |
| Rozsah prevádzkových teplôt na kúrenia: | −15 °C až +24 °C |
| Objem nabíjania plynu | 3,8 kg |
| Typ chladiva | R-32 (ozónu neškodný) |
| Priemer plynového potrubia | 3/4" (19,05 mm) |
| Priemer kvapalinového potrubia | 3/8" (9,52 mm) |
| Maximálna dĺžka medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou | 50 m |
| Maximálny výškový rozdiel medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou | 30 m |
Nenašli ste odpoveď? Napíšte nám alebo zavolajte +421 944 472 523. Bežne odpovedáme do 30 minút.
Kontaktovať odborníkaNajčastejšie dokupované spolu s touto klimatizáciou. Ak si objednávate aj montáž, materiál vám nainštalujeme.