![]() 2,7 kW
GWH09AGBXB
749,00 € Vybrať výkon | ![]() 3,2 kW
GWH12AGCXB
850,00 € Vybrať výkon | ![]() 4,6 kW
GWH18AGD
1 188,00 € ✓ Zvolený výkon | ![]() 6,2 kW
GWH24AGD
1 574,00 € Vybrať výkon | |
|---|---|---|---|---|
| Pre miestnosť | do 22 m² | do 32 m² | do 50 m² | do 75 m² |
| Chladiaci výkon | 2,70 kW | 3,20 kW | 4,60 kW | 6,20 kW |
| Vykurovací výkon | 2,90 kW | 3,40 kW | 4,80 kW | 6,40 kW |
| Hluk vnútornej | 24 dB | 26 dB | 30 dB | 32 dB |
| Hluk vonkajšej | 52 dB | 54 dB | 56 dB | 58 dB |
| SEER / SCOP | 6,8 / 4,2 | 6,5 / 4,1 | 6,3 / 4,0 | 6,1 / 3,9 |
| Energetická trieda | A++ / A+ | A++ / A+ | A++ / A+ | A+ / A |
| UVC + Cold Plasma | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| WiFi ovládanie | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| Sklad | Skladom 20 ks | Skladom 20 ks | Skladom 20 ks | Skladom 20 ks |
| Produktivita | 4,6 kW chladenie · 5,2 kW kúrenie |
| Zdroj | 220–240 V · 50 Hz |
| Menovitá spotreba energie | 1,3 kW |
| Energetická účinnosť | A++ / A+ |
| Faktor sezónneho výkonu systému (chladenie) | 6,1 |
| Faktor sezónneho výkonu systému (kúrenie) | 4,0 |
| Vzduchová kapacita | 850 m³/hod |
| Úroveň hluku (vnútorná jednotka) | 28 dB |
| Úroveň hluku (vonkajšia jednotka) | 55 dB |
| Veľkosť vnútornej jednotky (šírka / výška / hĺbka) | 982 × 311 × 221 mm |
| Veľkosť vonkajšej jednotky (šírka / výška / hĺbka) | 732 × 550 × 330 mm |
| Hmotnosť vnútornej jednotky | 13,5 kg |
| Hmotnosť vonkajšej jednotky | 26,5 kg |
| Vzdialenosť medzi skrutkami vonkajšej jednotky | 510 × 320 mm |
| Typ kompresora | DC Inverter |
| Odvlhčovanie | Áno · až 1,8 l/h |
| Rozsah prevádzkových teplôt na chladenie: | −15 °C až +43 °C |
| Rozsah prevádzkových teplôt na kúrenia: | −15 °C až +24 °C |
| Objem nabíjania plynu | 0,9 kg |
| Typ chladiva | R-32 (ozónu neškodný) |
| Priemer plynového potrubia | 1/2" (12,7 mm) |
| Priemer kvapalinového potrubia | 1/4" (6,35 mm) |
| Maximálna dĺžka medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou | 20 m |
| Maximálny výškový rozdiel medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou | 15 m |
Nenašli ste odpoveď? Napíšte nám alebo zavolajte +421 944 472 523. Bežne odpovedáme do 30 minút.
Kontaktovať odborníkaNajčastejšie dokupované spolu s touto klimatizáciou. Ak si objednávate aj montáž, materiál vám nainštalujeme.