![]() 2,7 kW
GWH09YC
473,55 € Vybrať výkon | ![]() 3,5 kW
GWH12YC
493,23 € ✓ Zvolený výkon | ![]() 5,3 kW
GWH18YD
633,45 € Vybrať výkon | |
|---|---|---|---|
| Pre miestnosť | do 30 m² | do 45 m² | do 65 m² |
| Chladiaci výkon | 2,70 kW | 3,50 kW | 5,30 kW |
| Vykurovací výkon | 3,50 kW | 4,20 kW | 5,60 kW |
| Hluk vnútornej | 18–43 dB | 22–42 dB | 33–48 dB |
| Hluk vonkajšej | iba vonkajšia | iba vonkajšia | iba vonkajšia |
| SEER / SCOP | systémový | systémový | systémový |
| Energetická trieda | systémová | systémová | systémová |
| UVC + Cold Plasma | ✓ | ✓ | ✓ |
| WiFi ovládanie | ✓ | ✓ | ✓ |
| Sklad | Skladom | Skladom | Skladom |
| Produktivita | 3,5 kW chladenie · 4,2 kW kúrenie |
| Zdroj | iba vonkajšia jednotka |
| Menovitá spotreba energie | iba vonkajšia jednotka |
| Energetická účinnosť | závisí od kombinácie s vonkajšou |
| Faktor sezónneho výkonu systému (chladenie) | závisí od kombinácie |
| Faktor sezónneho výkonu systému (kúrenie) | závisí od kombinácie |
| Vzduchová kapacita | 700 m³/hod |
| Úroveň hluku (vnútorná jednotka) | 22–42 dB |
| Úroveň hluku (vonkajšia jednotka) | iba vonkajšia jednotka |
| Veľkosť vnútornej jednotky (šírka / výška / hĺbka) | 996 × 301 × 225 mm |
| Veľkosť vonkajšej jednotky (šírka / výška / hĺbka) | iba vnútorná jednotka |
| Hmotnosť vnútornej jednotky | 13,5 kg |
| Hmotnosť vonkajšej jednotky | iba vnútorná jednotka |
| Vzdialenosť medzi skrutkami vonkajšej jednotky | iba vonkajšia jednotka |
| Typ kompresora | G10 Inverter (vonkajšia) |
| Odvlhčovanie | Áno · až 1,4 l/h |
| Rozsah prevádzkových teplôt na chladenie: | −15 °C až +50 °C (systémový) |
| Rozsah prevádzkových teplôt na kúrenia: | −30 °C až +30 °C (systémový) |
| Objem nabíjania plynu | iba vonkajšia jednotka |
| Typ chladiva | R-32 (z vonkajšej jednotky) |
| Priemer plynového potrubia | 3/8" (9,52 mm) |
| Priemer kvapalinového potrubia | 1/4" (6,35 mm) |
| Maximálna dĺžka medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou | – |
| Maximálny výškový rozdiel medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou | – |
Nenašli ste odpoveď? Napíšte nám alebo zavolajte +421 944 472 523. Bežne odpovedáme do 30 minút.
Kontaktovať odborníkaPre prevádzku tejto vnútornej jednotky potrebujete kompatibilnú vonkajšiu jednotku Free-Match. Ku každému multi-split systému poskytujeme cenovú ponuku po obhliadke.