![]() 200 l
TD200ANpA-K
2 440,32 € ✓ Zvolený výkon | ![]() 270 l
TD270ANpA-K
2 553,48 € Vybrať výkon | |
|---|---|---|
| Pre miestnosť | 2–3 osoby | 4–6 osôb |
| Chladiaci výkon | iba ohrev TÚV | iba ohrev TÚV |
| Vykurovací výkon | 1,70 kW | 1,70 kW |
| Hluk vnútornej | – | – |
| Hluk vonkajšej | 54 dB | 54 dB |
| SEER / SCOP | – / A+ | – / A+ |
| Energetická trieda | – / A+ | – / A+ |
| UVC + Cold Plasma | ✓ | ✓ |
| WiFi ovládanie | ✓ | ✓ |
| Sklad | Skladom | Skladom |
| Produktivita | 1,7 kW (ohrev TÚV) |
| Zdroj | 230 V · 1 fáza · 50 Hz |
| Menovitá spotreba energie | 0,5 kW (kompresor) + 1,5 kW (el. patróna) |
| Energetická účinnosť | A+ (TÚV) |
| Faktor sezónneho výkonu systému (chladenie) | iba ohrev TÚV |
| Faktor sezónneho výkonu systému (kúrenie) | 3,5–4,0 (SCOP TÚV) |
| Vzduchová kapacita | – |
| Úroveň hluku (vnútorná jednotka) | – |
| Úroveň hluku (vonkajšia jednotka) | WiFi · dotykový displej · ModBus |
| Veľkosť vnútornej jednotky (šírka / výška / hĺbka) | 668 × 1 667 × 663 mm |
| Veľkosť vonkajšej jednotky (šírka / výška / hĺbka) | 668 × 1 667 × 663 mm |
| Hmotnosť vnútornej jednotky | 96 kg |
| Hmotnosť vonkajšej jednotky | iba monoblok |
| Vzdialenosť medzi skrutkami vonkajšej jednotky | – |
| Typ kompresora | Inverterový kompresor |
| Odvlhčovanie | Áno · HDO kontakt · SG ready |
| Rozsah prevádzkových teplôt na chladenie: | Vzduch okolia (typicky technická miestnosť) |
| Rozsah prevádzkových teplôt na kúrenia: | +10 °C až +43 °C (okolie) |
| Objem nabíjania plynu | 0,2 kg (R-290) |
| Typ chladiva | R-290 (propán · GWP 3) |
| Priemer plynového potrubia | G3/4" teplá voda |
| Priemer kvapalinového potrubia | G3/4" studená voda |
| Maximálna dĺžka medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou | – |
| Maximálny výškový rozdiel medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou | – |
Nenašli ste odpoveď? Napíšte nám alebo zavolajte +421 944 472 523. Bežne odpovedáme do 30 minút.
Kontaktovať odborníka