![]() 22,4 kW
GMV-224WL/C-X
6 426,75 € Vybrať výkon | ![]() 28,0 kW
GMV-280WL/C-X
9 061,41 € ✓ Zvolený výkon | ![]() 33,5 kW
GMV-335WL/C-X
9 735,45 € Vybrať výkon | |
|---|---|---|---|
| Pre miestnosť | 180–220 m² | 220–280 m² | nad 280 m² |
| Chladiaci výkon | 22,40 kW | 28,00 kW | 33,50 kW |
| Vykurovací výkon | 25,00 kW | 31,50 kW | 37,50 kW |
| Hluk vnútornej | – | – | – |
| Hluk vonkajšej | 60 dB | 62 dB | 63 dB |
| SEER / SCOP | 5,0 / 3,7 | 4,9 / 3,6 | 4,8 / 3,6 |
| Energetická trieda | A+ / A+ | A+ / A+ | A / A+ |
| UVC + Cold Plasma | ✓ | ✓ | ✓ |
| WiFi ovládanie | ✓ | ✓ | ✓ |
| Sklad | Skladom | Skladom | Skladom |
| Produktivita | 28,0 kW chladenie · 31,5 kW kúrenie |
| Zdroj | 400 V · 3 fázy |
| Menovitá spotreba energie | 9,15 kW |
| Energetická účinnosť | A+ / A+ |
| Faktor sezónneho výkonu systému (chladenie) | 4,9 |
| Faktor sezónneho výkonu systému (kúrenie) | 3,6 |
| Vzduchová kapacita | cez vnútorné jednotky (až 64 ks) |
| Úroveň hluku (vnútorná jednotka) | – |
| Úroveň hluku (vonkajšia jednotka) | 62 dB |
| Veľkosť vnútornej jednotky (šírka / výška / hĺbka) | cez vnútorné jednotky (rôzne typy) |
| Veľkosť vonkajšej jednotky (šírka / výška / hĺbka) | 1 340 × 460 × 765 mm |
| Hmotnosť vnútornej jednotky | – |
| Hmotnosť vonkajšej jednotky | 145 kg |
| Vzdialenosť medzi skrutkami vonkajšej jednotky | – |
| Typ kompresora | DC Inverter · twin rotary (scroll pre väčšie) |
| Odvlhčovanie | Áno · automatický cez vnútorné |
| Rozsah prevádzkových teplôt na chladenie: | −15 °C až +52 °C |
| Rozsah prevádzkových teplôt na kúrenia: | −20 °C až +24 °C |
| Objem nabíjania plynu | 7,8 kg |
| Typ chladiva | R-410A |
| Priemer plynového potrubia | 3/4" (19,05 mm) |
| Priemer kvapalinového potrubia | 3/8" (9,52 mm) |
| Maximálna dĺžka medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou | 150 m |
| Maximálny výškový rozdiel medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou | 50 m |
Nenašli ste odpoveď? Napíšte nám alebo zavolajte +421 944 472 523. Bežne odpovedáme do 30 minút.
Kontaktovať odborníkaNajčastejšie dokupované spolu s touto klimatizáciou. Ak si objednávate aj montáž, materiál vám nainštalujeme.