![]() 22,4 kW
GMV-224WM/H
10 542,33 € Vybrať výkon | ![]() 28,0 kW
GMV-280WM/H
11 523,87 € Vybrať výkon | ![]() 33,5 kW
GMV-335WM/H
12 330,75 € Vybrať výkon | ![]() 40,0 kW
GMV-400WM/H
16 370,07 € Vybrať výkon | ![]() 45,0 kW
GMV-450WM/H
16 388,52 € Vybrať výkon | ![]() 50,4 kW
GMV-504WM/H
18 062,55 € Vybrať výkon | ![]() 56,0 kW
GMV-560WM/H
18 912,48 € Vybrať výkon | ![]() 61,5 kW
GMV-615WM/H
18 957,99 € ✓ Zvolený výkon | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pre miestnosť | do 250 m² | 250–320 m² | 320–400 m² | 400–480 m² | 480–550 m² | 550–620 m² | 620–700 m² | nad 700 m² |
| Chladiaci výkon | 22,40 kW | 28,00 kW | 33,50 kW | 40,00 kW | 45,00 kW | 50,40 kW | 56,00 kW | 61,50 kW |
| Vykurovací výkon | 25,00 kW | 31,50 kW | 37,50 kW | 45,00 kW | 50,00 kW | 56,50 kW | 63,00 kW | 69,00 kW |
| Hluk vnútornej | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Hluk vonkajšej | 62 dB | 63 dB | 64 dB | 65 dB | 66 dB | 67 dB | 68 dB | 69 dB |
| SEER / SCOP | 5,1 / 3,8 | 5,0 / 3,8 | 5,0 / 3,7 | 4,9 / 3,7 | 4,8 / 3,6 | 4,7 / 3,6 | 4,6 / 3,5 | 4,6 / 3,5 |
| Energetická trieda | A+ / A+ | A+ / A+ | A+ / A+ | A+ / A+ | A / A+ | A / A+ | A / A+ | A / A+ |
| UVC + Cold Plasma | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| WiFi ovládanie | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| Sklad | Skladom | Skladom | Skladom | Skladom | Skladom | Skladom | Skladom | Skladom |
| Produktivita | 61,5 kW chladenie · 69,0 kW kúrenie |
| Zdroj | 400 V · 3 fázy |
| Menovitá spotreba energie | 20,10 kW |
| Energetická účinnosť | A / A+ |
| Faktor sezónneho výkonu systému (chladenie) | 4,6 |
| Faktor sezónneho výkonu systému (kúrenie) | 3,5 |
| Vzduchová kapacita | cez vnútorné jednotky (až 64 ks) |
| Úroveň hluku (vnútorná jednotka) | – |
| Úroveň hluku (vonkajšia jednotka) | 69 dB |
| Veľkosť vnútornej jednotky (šírka / výška / hĺbka) | cez vnútorné jednotky (rôzne typy) |
| Veľkosť vonkajšej jednotky (šírka / výška / hĺbka) | 1 340 × 765 × 1 615 mm |
| Hmotnosť vnútornej jednotky | – |
| Hmotnosť vonkajšej jednotky | 340 kg |
| Vzdialenosť medzi skrutkami vonkajšej jednotky | – |
| Typ kompresora | DC Inverter · twin rotary (scroll pre väčšie) |
| Odvlhčovanie | Áno · automatický cez vnútorné |
| Rozsah prevádzkových teplôt na chladenie: | −15 °C až +52 °C |
| Rozsah prevádzkových teplôt na kúrenia: | −20 °C až +24 °C |
| Objem nabíjania plynu | 20,0 kg |
| Typ chladiva | R-410A |
| Priemer plynového potrubia | 1 1/8" (28,6 mm) |
| Priemer kvapalinového potrubia | 1/2" (12,7 mm) |
| Maximálna dĺžka medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou | 200 m |
| Maximálny výškový rozdiel medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou | 50 m |
Nenašli ste odpoveď? Napíšte nám alebo zavolajte +421 944 472 523. Bežne odpovedáme do 30 minút.
Kontaktovať odborníkaNajčastejšie dokupované spolu s touto klimatizáciou. Ak si objednávate aj montáž, materiál vám nainštalujeme.