![]() 8,0 kW
GWHD(28)NK6OO
2 030,73 € ✓ Zvolený výkon | ![]() 10,6 kW
GWHD(36)NK6OO
2 912,64 € Vybrať výkon | ![]() 12,1 kW
GWHD(42)NK6OO
3 276,72 € Vybrať výkon | |
|---|---|---|---|
| Pre miestnosť | 3–4 izby | 4 izby | 4–5 izieb |
| Chladiaci výkon | 8,00 kW | 10,60 kW | 12,10 kW |
| Vykurovací výkon | 9,50 kW | 12,00 kW | 13,00 kW |
| Hluk vnútornej | 58 dB | 60 dB | 60 dB |
| Hluk vonkajšej | 58 dB | 60 dB | 60 dB |
| SEER / SCOP | 7,2 / 4,3 | 7,4 / 4,2 | 7,2 / 4,2 |
| Energetická trieda | A++ / A+ | A++ / A+ | A++ / A+ |
| UVC + Cold Plasma | ✓ | ✓ | ✓ |
| WiFi ovládanie | ✓ | ✓ | ✓ |
| Sklad | Skladom | Skladom | Skladom |
| Produktivita | 8,0 kW chladenie · 9,5 kW kúrenie |
| Zdroj | 220–240 V · 50 Hz |
| Menovitá spotreba energie | 2,1 kW (chladenie) |
| Energetická účinnosť | A++ / A+ |
| Faktor sezónneho výkonu systému (chladenie) | 7,2 |
| Faktor sezónneho výkonu systému (kúrenie) | 4,3 |
| Vzduchová kapacita | 4 600 m³/hod |
| Úroveň hluku (vnútorná jednotka) | iba vonkajšia |
| Úroveň hluku (vonkajšia jednotka) | 58 dB |
| Veľkosť vnútornej jednotky (šírka / výška / hĺbka) | iba vonkajšia jednotka |
| Veľkosť vonkajšej jednotky (šírka / výška / hĺbka) | 964 × 402 × 660 mm |
| Hmotnosť vnútornej jednotky | – |
| Hmotnosť vonkajšej jednotky | 51 kg |
| Vzdialenosť medzi skrutkami vonkajšej jednotky | 585 × 391 mm |
| Typ kompresora | G10 DC Inverter · twin rotary |
| Odvlhčovanie | Áno (vnútorné jednotky) |
| Rozsah prevádzkových teplôt na chladenie: | −15 °C až +43 °C |
| Rozsah prevádzkových teplôt na kúrenia: | −22 °C až +24 °C |
| Objem nabíjania plynu | 2,0 kg |
| Typ chladiva | R-32 (ozónu neškodný) |
| Priemer plynového potrubia | 4 × 1/2" (12,7 mm) |
| Priemer kvapalinového potrubia | 4 × 1/4" (6,35 mm) |
| Maximálna dĺžka medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou | 70 m (max systému) |
| Maximálny výškový rozdiel medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou | 15 m |
Nenašli ste odpoveď? Napíšte nám alebo zavolajte +421 944 472 523. Bežne odpovedáme do 30 minút.
Kontaktovať odborníkaK tejto vonkajšej jednotke môžete pripojiť vnútorné z 4 dostupných rád. Vyberte si vnútorné jednotky pre každú izbu — môžete kombinovať rôzne rady v 1 systéme.