![]() 4,1 kW
GWHD(14)NK6OO
1 215,24 € Vybrať výkon | ![]() 5,3 kW
GWHD(18)NK6OO
1 280,43 € Vybrať výkon | ![]() 6,1 kW
GWHD(21)NK6OO
1 581,78 € ✓ Zvolený výkon | ![]() 7,1 kW
GWHD(24)NK6OO
1 860,99 € Vybrať výkon | |
|---|---|---|---|---|
| Pre miestnosť | 1–2 izby | 1–2 izby | 2–3 izby | 2–3 izby |
| Chladiaci výkon | 4,10 kW | 5,30 kW | 6,10 kW | 7,10 kW |
| Vykurovací výkon | 4,40 kW | 5,60 kW | 6,50 kW | 8,60 kW |
| Hluk vnútornej | 52 dB | 54 dB | 58 dB | 58 dB |
| Hluk vonkajšej | 52 dB | 54 dB | 58 dB | 58 dB |
| SEER / SCOP | 7,2 / 4,2 | 7,2 / 4,2 | 7,8 / 4,3 | 7,1 / 4,3 |
| Energetická trieda | A++ / A+ | A++ / A+ | A++ / A+ | A++ / A+ |
| UVC + Cold Plasma | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| WiFi ovládanie | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| Sklad | Skladom | Skladom | Skladom | Skladom |
| Produktivita | 6,1 kW chladenie · 6,5 kW kúrenie |
| Zdroj | 220–240 V · 50 Hz |
| Menovitá spotreba energie | 1,5 kW (chladenie) |
| Energetická účinnosť | A++ / A+ |
| Faktor sezónneho výkonu systému (chladenie) | 7,8 |
| Faktor sezónneho výkonu systému (kúrenie) | 4,3 |
| Vzduchová kapacita | 3 800 m³/hod |
| Úroveň hluku (vnútorná jednotka) | iba vonkajšia (vnútorné podľa typu) |
| Úroveň hluku (vonkajšia jednotka) | 58 dB |
| Veľkosť vnútornej jednotky (šírka / výška / hĺbka) | iba vonkajšia jednotka |
| Veľkosť vonkajšej jednotky (šírka / výška / hĺbka) | 964 × 660 × 402 mm |
| Hmotnosť vnútornej jednotky | – |
| Hmotnosť vonkajšej jednotky | 48 kg |
| Vzdialenosť medzi skrutkami vonkajšej jednotky | 585 × 391 mm |
| Typ kompresora | G10 DC Inverter · twin rotary |
| Odvlhčovanie | Áno (vnútorné jednotky) |
| Rozsah prevádzkových teplôt na chladenie: | −15 °C až +43 °C |
| Rozsah prevádzkových teplôt na kúrenia: | −22 °C až +24 °C |
| Objem nabíjania plynu | 1,6 kg |
| Typ chladiva | R-32 (ozónu neškodný) |
| Priemer plynového potrubia | 3 × 3/8" (9,52 mm) |
| Priemer kvapalinového potrubia | 3 × 1/4" (6,35 mm) |
| Maximálna dĺžka medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou | 60 m (max systému) |
| Maximálny výškový rozdiel medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou | 15 m |
Nenašli ste odpoveď? Napíšte nám alebo zavolajte +421 944 472 523. Bežne odpovedáme do 30 minút.
Kontaktovať odborníkaK tejto vonkajšej jednotke môžete pripojiť vnútorné z 4 dostupných rád. Vyberte si vnútorné jednotky pre každú izbu — môžete kombinovať rôzne rady v 1 systéme.